WhatsApp Aero Grubu Nasıl Silinir

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), whatsapaero.org(TR)

Gerekirse, bir WhatsApp Aero grubunu silmemiz gerekir. Bazen mantıklı olmayan WhatsApp Aero gruplarına çekilirsiniz. Ya da bir işi bitirdiğinizde, içinde bulunduğunuz WhatsApp Aero çalışma grubu sohbetini silmeniz gerekir. Bu durumu hepimiz yaşıyoruz. Bu nedenle, bir WhatsApp Aero grubunu silme adımlarının ne olduğunu anlamak önemlidir, bu da bizi belirli anlarda çok fazla sorundan kurtarmaya yardımcı olabilir.

Resmi WhatsApp Aero indirme bağlantısını almak için WhatsApp Aero.org’a tıklayın.

WhatsApp Aero grubunu silme adımları nelerdir?

WhatsApp Aero Aero İndir Son Sürüm’de bir grubu silme adımları zor değildir.
Toplamda sadece beş adım var, o yüzden bir göz atalım!

Adım 1: Silmek istediğiniz grubu seçmeniz, grubun sohbetini açmanız ve sağ üst köşede görüntülenen dikey üç nokta simgesine tıklamanız gerekir
Adım 2: Bir WhatsApp Aero grubunu silme işlemine devam etmek için Grup bilgisine tıklamanız gerekecektir.
Adım 3: Aşağıda kırmızı harflerle Grubu sil ve Grubu bildir seçeneklerini göreceksiniz, bir WhatsApp Aero grubunu silmek için Grubu sil seçeneğini seçin.
Adım 4: Bir WhatsApp Aero grubunu silmeyi ve aynı zamanda telefonunuzun galerisindeki grup sohbetinden alınan medyayı silmeyi seçebilirsiniz. Bu size telefonunuzda hafıza alanı kazandıracaktır. Elbette, bu grup sohbetindeki medyayı kaydetmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz, sadece kutunun işaretini kaldırın.
Adım 5: Resimde gösterildiği gibi GRUBU SİL’e tekrar tıklayarak grubun silinmesini onaylamanız gerekecektir. Bu adımı tamamladığınızda, grup kişi listenizden kaldırılacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *